LCL150PS24
XP PowerXP Power
LCL150PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCL150PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 150W
Podatkovni listi: 1.LCL150PS24.pdf2.LCL150PS24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCL150PS24
Številka dela LCL150PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1658 pcs Podatkovni list 1.LCL150PS24.pdf2.LCL150PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.55" L x 3.74" W x 2.54" H (192.0mm x 95.0mm x 64.5mm)
Serija LCL Moč (Watts) 150W
Druga imena 1470-2140 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve -