JTM2048D12
XP PowerXP Power
JTM2048D12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTM2048D12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Podatkovni listi: JTM2048D12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTM2048D12
Številka dela JTM2048D12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1578 pcs Podatkovni list JTM2048D12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JTM Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 835mA, 835mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 835mA, 835mA Nadzorne funkcije Enable, Active High