JTM2024S15
XP PowerXP Power
JTM2024S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTM2024S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 20W
Podatkovni listi: JTM2024S15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JTM2024S15
Številka dela JTM2024S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2027 pcs Podatkovni list JTM2024S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JTM Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 89% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1.33A Nadzorne funkcije Enable, Active High