JTM2024D15
XP PowerXP Power
JTM2024D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JTM2024D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: JTM2024D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JTM2024D15
Številka dela JTM2024D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1638 pcs Podatkovni list JTM2024D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija JTM Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 1470-2132-5 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 665mA, 665mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 665mA, 665mA