JPS250PS05
pregled izdelka
Številka dela: JPS250PS05
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 200W
Podatkovni listi: JPS250PS05.pdf
Stanje zalog 328 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS250PS05
Številka dela JPS250PS05 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 200W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 328 pcs Podatkovni list JPS250PS05.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija *
Moč (Watts) 200W (250W Forced Air) delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 36A Odobritve CE
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JPS250PS05C
JPS250PS05C
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 200W
Na zalogi: 350 pcs
Prenesi: JPS250PS05C.pdf
RFQ
JPS250PQ41
JPS250PQ41
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V -5V