JPS250PQ46
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JPS250PQ46
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 5V +/-12V
Podatkovni listi: JPS250PQ46.pdf
Stanje zalog 292 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS250PQ46
Številka dela JPS250PQ46 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 5V +/-12V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 292 pcs Podatkovni list JPS250PQ46.pdf
Napetost - izhod 4 -12V Napetost - izhod 3 12V
Napetost - izhod 2 5V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.1mm)
Serija * Moč (Watts) 200W (250W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 4
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
natančen opis Enclosed AC DC Converter 4 Output 3.3V 5V 12V -12V 85 ~ 264 VAC Input Odobritve CE
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JPS250PQ48
JPS250PQ48
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 15V 24V -15V
Na zalogi: 332 pcs
Prenesi: JPS250PQ48.pdf
RFQ
JPS130PT32-M
JPS130PT32-M
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 100W