JPS250PQ48
pregled izdelka
Številka dela: JPS250PQ48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 15V 24V -15V
Podatkovni listi: JPS250PQ48.pdf
Stanje zalog 332 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JPS250PQ48
Številka dela JPS250PQ48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 15V 24V -15V Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 332 pcs Podatkovni list JPS250PQ48.pdf
Napetost - izhod 4 -15V Napetost - izhod 3 24V
Napetost - izhod 2 15V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3000V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.00" L x 4.20" W x 1.50" H (203.2mm x 106.7mm x 38.1mm)
Serija * Moč (Watts) 200W (250W Forced Air)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 4
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna Yes
natančen opis Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 15V 24V -15V 85 ~ 264 VAC Input Odobritve CE