JCL3024S3V3
XP PowerXP Power
JCL3024S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCL3024S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 18W
Podatkovni listi: JCL3024S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCL3024S3V3
Številka dela JCL3024S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 18W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1659 pcs Podatkovni list JCL3024S3V3.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija JCL30 Moč (Watts) 18W
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5.5A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 5.5A