JCL3048S12
XP PowerXP Power
JCL3048S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCL3048S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: JCL3048S12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCL3048S12
Številka dela JCL3048S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1646 pcs Podatkovni list JCL3048S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija JCL30 Moč (Watts) 30W
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
JCL3024S15
JCL3024S15
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 30W
Na zalogi: 1792 pcs
Prenesi: JCL3024S15.pdf
RFQ
JCL3024S12
JCL3024S12
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 1681 pcs
Prenesi: JCL3024S12.pdf
RFQ
JCL50 10K 0.5%
JCL50 10K 0.5%
Proizvajalci: Copal Electronics
Opis: POTENTIOMETERS
Na zalogi: 533 pcs
Prenesi: JCL50 10K 0.5%.pdf
JCL3048D12
JCL3048D12
Prenesi: JCL3048D12.pdf
JCL3024S3V3
JCL3024S3V3
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 18W
Prenesi: JCL3024S3V3.pdf
JCL50 1K 0.5%
JCL50 1K 0.5%
Opis: POTENTIOMETERS
Na zalogi: 623 pcs
Prenesi: JCL50 1K 0.5%.pdf
JCL50 5K 0.5%
JCL50 5K 0.5%
Na zalogi: 751 pcs
Prenesi: JCL50 5K 0.5%.pdf