JCL3024D15
XP PowerXP Power
JCL3024D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCL3024D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: JCL3024D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCL3024D15
Številka dela JCL3024D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1600 pcs Podatkovni list JCL3024D15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija JCL30 Moč (Watts) 30W
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1A, 1A