JCL3012S12
XP PowerXP Power
JCL3012S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCL3012S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: JCL3012S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCL3012S12
Številka dela JCL3012S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1867 pcs Podatkovni list JCL3012S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija JCL30 Moč (Watts) 30W
Paket / primer 7-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A