JCK6048S3V3
XP PowerXP Power
JCK6048S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK6048S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 60W
Podatkovni listi: JCK6048S3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JCK6048S3V3
Številka dela JCK6048S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1002 pcs Podatkovni list JCK6048S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-2026-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 14A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 14A