JCK6048S12
XP PowerXP Power
JCK6048S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK6048S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 60W
Podatkovni listi: JCK6048S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK6048S12
Številka dela JCK6048S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1088 pcs Podatkovni list JCK6048S12.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-2024-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 5A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 5A