JCK6024S15
XP PowerXP Power
JCK6024S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JCK6024S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 60W
Podatkovni listi: JCK6024S15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 921 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 921 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JCK6024S15
Številka dela JCK6024S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 921 pcs Podatkovni list JCK6024S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija JCK Moč (Watts) 60W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1470-2021-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 4A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4A