ISU0205S24
XP PowerXP Power
ISU0205S24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISU0205S24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 2W
Podatkovni listi: ISU0205S24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISU0205S24
Številka dela ISU0205S24 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4351 pcs Podatkovni list ISU0205S24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 12V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serija ISU02 Moč (Watts) 2W
Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Druga imena 1470-4254
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 81% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 4.5V - 12V Input
Tok - izhod (maks.) 83mA Aplikacije ITE (Commercial)