ISU0205S12
XP PowerXP Power
ISU0205S12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISU0205S12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 2W
Podatkovni listi: ISU0205S12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISU0205S12
Številka dela ISU0205S12 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3784 pcs Podatkovni list ISU0205S12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 12V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serija ISU02 Moč (Watts) 2W
Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 4.5V - 12V Input
Tok - izhod (maks.) 167mA Aplikacije ITE (Commercial)