ISU0205D15
XP PowerXP Power
ISU0205D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISU0205D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Podatkovni listi: ISU0205D15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISU0205D15
Številka dela ISU0205D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4797 pcs Podatkovni list ISU0205D15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 12V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.59" W x 0.33" H (19.1mm x 15.0mm x 8.5mm)
Serija ISU02 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-4256-2
ISU0205D15-TR
delovna temperatura -40°C ~ 95°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 4.5V - 12V Input Tok - izhod (maks.) 67mA, 67mA