ISC0348D15
XP PowerXP Power
ISC0348D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC0348D15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Podatkovni listi: ISC0348D15.pdf
Status RoHs Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC0348D15
Številka dela ISC0348D15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Količina na voljo 4526 pcs Podatkovni list ISC0348D15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija ISC03 Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3907
ISC0348D15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 100mA, 100mA