ISC0324S15
XP PowerXP Power
ISC0324S15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC0324S15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 3W
Podatkovni listi: ISC0324S15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC0324S15
Številka dela ISC0324S15 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5836 pcs Podatkovni list ISC0324S15.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.32" H (24.0mm x 13.7mm x 8.3mm)
Serija ISC03 Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3895-2
ISC0324S15-TR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 200mA