ISC0324S3V3
XP PowerXP Power
ISC0324S3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC0324S3V3
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: ISC0324S3V3.pdf
Status RoHs Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC0324S3V3
Številka dela ISC0324S3V3 Proizvajalec XP Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brezplačno / brez zahteve preverjanje inventarja
Količina na voljo 5047 pcs Podatkovni list ISC0324S3V3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serija ISC03 Moč (Watts) 3W
Pakiranje Bulk Paket / primer 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Druga imena 1470-3892
ISC0324S3V3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 600mA