ECL30UD03-S
XP PowerXP Power
ECL30UD03-S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL30UD03-S
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Podatkovni listi: ECL30UD03-S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL30UD03-S
Številka dela ECL30UD03-S Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1613 pcs Podatkovni list ECL30UD03-S.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECL Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-1209 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 81% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 3A, 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A, 1.3A Odobritve -