ECL30UD03-E
XP PowerXP Power
ECL30UD03-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL30UD03-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Podatkovni listi: ECL30UD03-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL30UD03-E
Številka dela ECL30UD03-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1758 pcs Podatkovni list ECL30UD03-E.pdf
Utež 0.342 lb (155.13g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECL Moč (Watts) 30W
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 1470-1207
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 81% natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 12V 3A, 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A, 1.3A Odobritve CSA, cUL, EN, IEC, UL