ECL30UT02-T
XP PowerXP Power
ECL30UT02-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL30UT02-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W
Podatkovni listi: ECL30UT02-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL30UT02-T
Številka dela ECL30UT02-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1800 pcs Podatkovni list ECL30UT02-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -12V
Napetost - izhod 2 12V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.36" W x 0.88" H (87.9mm x 34.6mm x 22.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 30W
Druga imena 1470-1214 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 3 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna Yes
Učinkovitost 83% natančen opis Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 3A, 630mA, 630mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A, 630mA, 630mA Odobritve -