ECL25US09-P
XP PowerXP Power
ECL25US09-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL25US09-P
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 25W
Podatkovni listi: ECL25US09-P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECL25US09-P
Številka dela ECL25US09-P Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3302 pcs Podatkovni list ECL25US09-P.pdf
Utež 0.145 lb (65.77g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 2.96" L x 1.36" W x 1.05" H (75.2mm x 34.6mm x 26.7mm)
Serija ECL Moč (Watts) 25W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1190
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.8A Odobritve CSA, cUL, EN, IEC, UL