ECL25US09-E
XP PowerXP Power
ECL25US09-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL25US09-E
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 9V 25W
Podatkovni listi: ECL25US09-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL25US09-E
Številka dela ECL25US09-E Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 9V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2322 pcs Podatkovni list ECL25US09-E.pdf
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECL Moč (Watts) 25W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1189
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 9V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.8A Odobritve CSA, cUL, EN, IEC, UL