ECL25US12-T
XP PowerXP Power
ECL25US12-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECL25US12-T
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 25W
Podatkovni listi: ECL25US12-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECL25US12-T
Številka dela ECL25US12-T Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 25W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2816 pcs Podatkovni list ECL25US12-T.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.36" W x 0.88" H (87.9mm x 34.6mm x 22.4mm)
Serija ECL Moč (Watts) 25W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.1A