ECE40US48
XP PowerXP Power
ECE40US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 40W
Podatkovni listi: ECE40US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US48
Številka dela ECE40US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1405 pcs Podatkovni list ECE40US48.pdf
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1146
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 830mA Odobritve CSA, cUL, EN, UL