ECE40US24-SD
XP PowerXP Power
ECE40US24-SD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US24-SD
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 40W
Podatkovni listi: ECE40US24-SD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US24-SD
Številka dela ECE40US24-SD Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1464 pcs Podatkovni list ECE40US24-SD.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.78" L x 1.57" W x 1.12" H (96.0mm x 40.0mm x 28.5mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Druga imena 1470-1145 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.67A Odobritve -