ECE40US24
XP PowerXP Power
ECE40US24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE40US24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 40W
Podatkovni listi: ECE40US24.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE40US24
Številka dela ECE40US24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1663 pcs Podatkovni list ECE40US24.pdf
Utež 0.331 lb (150.14g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
Serija ECE Moč (Watts) 40W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1470-1143
delovna temperatura -25°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±1% Uredba o vrsticah ±0.5%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, SCP
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 1.67A Odobritve CSA, cUL, EN, UL
Podobni izdelki
ECE40US15-S
ECE40US15-S
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Na zalogi: 1447 pcs
Prenesi: ECE40US15-S.pdf
RFQ
ECE40US48-SD
ECE40US48-SD
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 40W
Na zalogi: 1382 pcs
Prenesi: ECE40US48-SD.pdf
RFQ
ECE60 DIN CLIP
ECE60 DIN CLIP
Opis: DIN RAIL CLIP FOR ECE60 DIN RAIL
Prenesi: ECE60 DIN CLIP.pdf
ECE40US12
ECE40US12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 40W
Prenesi: ECE40US12.pdf
ECE40US24-S
ECE40US24-S
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 40W