CHD250PS48
XP PowerXP Power
CHD250PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHD250PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 250W
Podatkovni listi: CHD250PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 577 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHD250PS48
Številka dela CHD250PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 577 pcs Podatkovni list CHD250PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija CHD250 Moč (Watts) 250W
Druga imena 1470-4435 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5.2A Odobritve CB, CE, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CHD15HDSCWHY
CHD15HDSCWHY
Proizvajalci: Panduit
Opis: INSERT HD15 RCPT TO PCB TERM BLK
Na zalogi: 3024 pcs
Prenesi: CHD15HDSCWHY.pdf
RFQ
CHD9CIWY
CHD9CIWY
Proizvajalci: Panduit
Opis: INSERT DB9 RCPT COUPLER
Na zalogi: 4756 pcs
Prenesi: CHD9CIWY.pdf
RFQ
CHD250PS15
CHD250PS15
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 251W
Na zalogi: 560 pcs
Prenesi: CHD250PS15.pdf
CHD250PS24
CHD250PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 250W
Na zalogi: 542 pcs
Prenesi: CHD250PS24.pdf
CHD8-06 TR13
CHD8-06 TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 600V 8A DPAK
Prenesi: CHD8-06 TR13.pdf
CHD9CBLY
CHD9CBLY
Opis: INSERT 9-PIN COUPLER
Prenesi: CHD9CBLY.pdf
CHD9CIGY
CHD9CIGY
Opis: INSERT 9-PIN COUPLER
Prenesi: CHD9CIGY.pdf
CHD15HDSCIWY
CHD15HDSCIWY
Prenesi: CHD15HDSCIWY.pdf
CHD9CEIY
CHD9CEIY
Prenesi: CHD9CEIY.pdf
CHD9CAWY
CHD9CAWY
Prenesi: CHD9CAWY.pdf
CHD250PS28
CHD250PS28
Opis: AC/DC CONVERTER 28V 249W
Na zalogi: 544 pcs
Prenesi: CHD250PS28.pdf
CHD250PS12
CHD250PS12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 250W
Na zalogi: 585 pcs
Prenesi: CHD250PS12.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%