CHD250PS12
XP PowerXP Power
CHD250PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHD250PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 250W
Podatkovni listi: CHD250PS12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 585 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHD250PS12
Številka dela CHD250PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 585 pcs Podatkovni list CHD250PS12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija CHD250 Moč (Watts) 250W
Druga imena 1470-4431 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 20.8A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 20.8A Odobritve CB, CE, TUV, UL