CHD250PS24
XP PowerXP Power
CHD250PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHD250PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 250W
Podatkovni listi: CHD250PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 542 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CHD250PS24
Številka dela CHD250PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 542 pcs Podatkovni list CHD250PS24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.43" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm)
Serija CHD250 Moč (Watts) 250W
Druga imena 1470-4433 delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 94% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10.4A 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10.4A Odobritve CB, CE, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CHD15HDSCIWY
CHD15HDSCIWY
Proizvajalci: Panduit
Opis: INSERT HD15 RCPT TO PCB TERM BLK
Na zalogi: 3732 pcs
Prenesi: CHD15HDSCIWY.pdf
RFQ
CHD9CEIY
CHD9CEIY
Proizvajalci: Panduit
Opis: INSERT 9-PIN COUPLER
Na zalogi: 4869 pcs
Prenesi: CHD9CEIY.pdf
RFQ
CHD250PS48
CHD250PS48
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 48V 250W
Na zalogi: 577 pcs
Prenesi: CHD250PS48.pdf
CHD8-06 TR13
CHD8-06 TR13
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 600V 8A DPAK