ALM65US48
XP PowerXP Power
ALM65US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALM65US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Podatkovni listi: ALM65US48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALM65US48
Številka dela ALM65US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2130 pcs Podatkovni list ALM65US48.pdf
Utež 0.68 lb (308.44g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Serija ALM65 (65W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 65W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 1470-3142
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level VI
natančen opis 48V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.35A
Dolžina kabla 35.4" (0.9m) Odobritve CB, CE
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ALM65US48C2-8
ALM65US48C2-8
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W