ALM85US15C2-8
XP PowerXP Power
ALM85US15C2-8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALM85US15C2-8
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W
Podatkovni listi: ALM85US15C2-8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALM85US15C2-8
Številka dela ALM85US15C2-8 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 85W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1741 pcs Podatkovni list ALM85US15C2-8.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 5.31" L x 2.44" W x 1.46" H (135.0mm x 62.0mm x 37.0mm) Serija ALM85 (85W)
Področje uporabe North America Moč (Watts) 85W
Polarizacija - Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin
Druga imena 1470-4047 delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Brez porabe energije 150mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Cord (Sold Separately)
Vhodni priključek IEC 320-C8 Obrazec Desktop (Class II)
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 15V 85W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 5.33A Dolžina kabla 35.4" (0.9m)