ALM65US19C2-8
XP PowerXP Power
ALM65US19C2-8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALM65US19C2-8
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Podatkovni listi: ALM65US19C2-8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALM65US19C2-8
Številka dela ALM65US19C2-8 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2738 pcs Podatkovni list ALM65US19C2-8.pdf
Utež 0.68 lb (308.44g) Napetost - izhod 19V
Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 4.94" L x 2.19" W x 1.32" H (125.5mm x 55.5mm x 33.5mm)
Serija ALM65 (65W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 65W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Druga imena 1470-3145
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 210mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 19V 65W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 3.4A
Dolžina kabla 35.4" (0.9m) Odobritve CB, CE