AFE220PS48
XP PowerXP Power
AFE220PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFE220PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 220W
Podatkovni listi: AFE220PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 789 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFE220PS48
Številka dela AFE220PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 220W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 789 pcs Podatkovni list AFE220PS48.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Serija AFE220 (220W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 220W Polarizacija -
Izhodni priključek Rectangular, 6 Position Druga imena 1470-2355
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 48V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 4.58A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, TUV, UL