AFE220PS12
XP PowerXP Power
AFE220PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFE220PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 180W
Podatkovni listi: AFE220PS12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 888 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFE220PS12
Številka dela AFE220PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 180W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 888 pcs Podatkovni list AFE220PS12.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Serija AFE220 (220W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 180W Polarizacija -
Izhodni priključek Power DIN, 4 Pin Druga imena 1470-2352
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 12V 180W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 15A
Dolžina kabla 37.4" (0.95m) Odobritve CB, TUV, UL