AFE220PS24
XP PowerXP Power
AFE220PS24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AFE220PS24
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 220W
Podatkovni listi: AFE220PS24.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 791 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AFE220PS24
Številka dela AFE220PS24 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 220W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 791 pcs Podatkovni list AFE220PS24.pdf
Utež 2.3 lbs (1kg) Napetost - izhod 24V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 7.76" L x 3.46" W x 1.73" H (197.0mm x 88.0mm x 44.0mm)
Serija AFE220 (220W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 220W Polarizacija -
Izhodni priključek Rectangular, 6 Position Druga imena 1470-2354
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 500mW (Max)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 24V 220W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 9.16A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, TUV, UL