AEL20US15
XP PowerXP Power
AEL20US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEL20US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 20W
Podatkovni listi: AEL20US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AEL20US15
Številka dela AEL20US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2440 pcs Podatkovni list AEL20US15.pdf
Utež 0.375 lb (170.1g) Napetost - izhod 15V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm)
Serija AEL20 (20W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 20W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C6
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level V
natančen opis 15V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.33A
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CB, TUV, UL