AEL20US24C2
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEL20US24C2
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka 15-80 WATTS
Podatkovni listi: AEL20US24C2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AEL20US24C2
Številka dela AEL20US24C2 Proizvajalec XP Power
Opis 15-80 WATTS Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2650 pcs Podatkovni list AEL20US24C2.pdf
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.90" L x 1.65" W x 1.22" H (99.0mm x 42.0mm x 31.0mm) Serija AEL20 (20W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 20W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Brez porabe energije -
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost 87%
natančen opis 24V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 830mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CCC