AEL15US48
XP PowerXP Power
AEL15US48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AEL15US48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W
Podatkovni listi: AEL15US48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AEL15US48
Številka dela AEL15US48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2865 pcs Podatkovni list AEL15US48.pdf
Utež 0.364 lb (165.11g) Napetost - izhod 48V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.58" L x 1.50" W x 1.42" H (91.0mm x 38.0mm x 36.0mm)
Serija AEL15 (15W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 15W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Brez porabe energije 500mW (Max) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C14
Obrazec Desktop (Class I) Učinkovitost Level IV
natančen opis 48V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 310mA
Dolžina kabla 48" (1.22m) Odobritve CB, TUV, UL