ST5R002B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST5R002B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST5R002B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 5 OHM 20% 2A 15.24MM
Podatkovni listi: 1.ST5R002B.pdf2.ST5R002B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST5R002B
Številka dela ST5R002B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 5 OHM 20% 2A 15.24MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122749 pcs Podatkovni list 1.ST5R002B.pdf2.ST5R002B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 400 mOhms R 25 ° C 5 Ohms
Pakiranje Bulk Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.60" (15.24mm) natančen opis Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 2A 0.60" (15.24mm)
Tok - stabilno stanje Max 2A Odobritve -