ST5EX205
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST5EX205
Proizvajalec / znamka: Copal Electronics
Opis izdelka TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Podatkovni listi: ST5EX205.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST5EX205
Številka dela ST5EX205 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 2M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 42567 pcs Podatkovni list ST5EX205.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Gull Wing
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.236" x 0.169" Face x 0.266" H (6.00mm x 4.30mm x 6.75mm)
Serija ST5 Odporen material Cermet
Odpornost 2 MOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Število obratov 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 2 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment