ST5R004B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST5R004B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST5R004B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 5 OHM 20% 4A 15.24MM
Podatkovni listi: 1.ST5R004B.pdf2.ST5R004B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST5R004B
Številka dela ST5R004B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 5 OHM 20% 4A 15.24MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5502 pcs Podatkovni list 1.ST5R004B.pdf2.ST5R004B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 170 mOhms R 25 ° C 5 Ohms
Pakiranje Bulk Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.60" (15.24mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 4A 0.60" (15.24mm) Tok - stabilno stanje Max 4A