WWN3.50BK50
TechflexTechflex
WWN3.50BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WWN3.50BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3.5" X 50' BLACK
Podatkovni listi: WWN3.50BK50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 207 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 207 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WWN3.50BK50
Številka dela WWN3.50BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3.5" X 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207 pcs Podatkovni list WWN3.50BK50.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija WeldWrap™ delovna temperatura -40°C ~ 204.4°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Material Fiberglass Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 3.500" (88.90mm) Premer - znotraj, razširjen -