WWN3.50BK
TechflexTechflex
WWN3.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WWN3.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3.5" X 150' BLACK
Podatkovni listi: WWN3.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 62 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WWN3.50BK
Številka dela WWN3.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3.5" X 150' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62 pcs Podatkovni list WWN3.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija WeldWrap™ delovna temperatura -40°C ~ 204.4°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Material Fiberglass Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 150' (45.72m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 3.500" (88.90mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WWN2.38BK50
WWN2.38BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 2-3/8" X 50' BLACK
Na zalogi: 257 pcs
Prenesi: WWN2.38BK50.pdf
RFQ
WWN4.00BK50
WWN4.00BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 4" X 50' BLACK
Na zalogi: 163 pcs
Prenesi: WWN4.00BK50.pdf
RFQ
WWN3.50BK50
WWN3.50BK50
Opis: SELF WRAP 3.5" X 50' BLACK