WWN2.75BK
TechflexTechflex
WWN2.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WWN2.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 2-3/4" X 150' BLACK
Podatkovni listi: WWN2.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 85 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 85 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WWN2.75BK
Številka dela WWN2.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 2-3/4" X 150' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85 pcs Podatkovni list WWN2.75BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija WeldWrap™ delovna temperatura -40°C ~ 204.4°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Material Fiberglass Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 150' (45.72m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 2.750" (69.85mm) Premer - znotraj, razširjen -