VGA0.50YL50
pregled izdelka
Številka dela: VGA0.50YL50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: VGA0.50YL50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VGA0.50YL50
Številka dela VGA0.50YL50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1002 pcs Podatkovni list VGA0.50YL50.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Vinyl
delovna temperatura -25°C ~ 130°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Vinyl Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj - Premer - znotraj 0.500" (12.70mm)
natančen opis Yellow Fiberglass, Vinyl Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m) Barva Yellow