VGA0.50YL
pregled izdelka
Številka dela: VGA0.50YL
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Podatkovni listi: VGA0.50YL.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 525 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VGA0.50YL
Številka dela VGA0.50YL Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 525 pcs Podatkovni list VGA0.50YL.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Vinyl
delovna temperatura -25°C ~ 130°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Vinyl Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj - Premer - znotraj 0.500" (12.70mm)
natančen opis Yellow Fiberglass, Vinyl Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 100' (30.48m) Barva Yellow
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VGA0.75BK
VGA0.75BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
Na zalogi: 464 pcs
Prenesi: VGA0.75BK.pdf
RFQ
VGA0.50YL50
VGA0.50YL50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'