VGA0.50BK50
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VGA0.50BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: VGA0.50BK50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 824 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VGA0.50BK50
Številka dela VGA0.50BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 824 pcs Podatkovni list VGA0.50BK50.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Vinyl
delovna temperatura -25°C ~ 130°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Fiberglass, Vinyl Coated
Zaščita tekočin Oil Resistant Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Premer - zunaj - Premer - znotraj 0.500" (12.70mm)
natančen opis Black Fiberglass, Vinyl Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VGA0.50BK
VGA0.50BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'